CUMMINS® – GENUINE PRODUCTS

1919 yılında kurulan, yaklaşık 46 bin kişiye istihdam sağlayan ve 190 ülkede hizmet veren Cummins®’in dünya üzerinde aktif olarak çalışan 10 milyon’dan fazla motorunun bulunduğu tahmin ediliyor.

Dünya üzerinde çok geniş bir kullanım alanına sahip olan Cummins® Dizel motorlar performans, güvenilebilirlik ve önemli ölçüde düşük yakıt tüketimi ile kendini kanıtlamıştır.

Geniş Motor Aralığı

31 ile 5.000 HP aralığında, yılda yaklaşık
1 milyon adet motor üreten firma;
iş makinaları, otomotiv, denizcilik, jeneratör, madencilik, petrol ve endüstri gibi güce ihtiyaç duyulan hemen her sektöre dizel motor sağlıyor.

31 Hp'den

5000 Hp'ye ...

Motor ÜreTİMİ

Cummins® Dünya Lideri

Cummins® motorların tam entegrasyona sahip teknolojik çözümleri ve hava giriş
egzost sistemleri, kullanıldığı her donanımda önemli avantajlar sağlamakta.

Dünya Markası Olmak…

Filtreleme, yakıt sistemleri, türbocharger, aftertreatment ve elektronik donanımlar gibi tüm kritik teknolojiler Cummins® tarafından dizayn edilmekte ve üretilmekte, donanım yapısı tasarlanabilmektedir. Bu avantaj ile geniş yelpaze içinden her özel kullanım alanı için sıfıra yakın emisyon oranına sahip, istenen ölçülerde, güçte ve tork değerinde, en doğru motor sunulabilmektedir.

Cummins® Logosunun kullanımı izne tabidir. Yetkili olmayan firmalar tarafından kullanmasının hukuki sorunlar yaratacağının bilinmesi gerekir.